top of page

Služby

 

S čím vším vám pomůžu?

Poradenství je vždy na míru pro každé dítě a jeho rodinu. Přirozeným způsobem vám pomohu s kojením. poradím vám s relaxační formou koupele pro vás a vaše miminko, ukážu vám jak přirozeně manipulovat s vašim novorozeným děťátkem, poradím vám se stravováním, ukážu vám jak ulevit bolavému bříšku vašeho miminka formou masáže a cvičení, a samozřejmě vaši rodince dodám sebedůvěru a klid, který potřebujete.

Hodina konzultace osobně 1000 Kč. (Online 900 Kč).

Laktační poradentví

Nedaří se ti kojit? Bolí to? Polohy ke kojení jsou omezující a miminko pořád pláče?

Neměj obavy.

Vše ti pomůžu pochopit a porozumět tomu, proč se to tak děje.

Kojení je sice přirozené, no né vždy zcela jednoduché. Během návštěvy ti ukážu jak přirozeně kojení uchopit tak, aby to vyhovovalo i vaší rodině.

Probereme samozřejme: stravu, masáže, manipulaci s miminkem a cvičení k úlevě od bolavého bříška, nošení.

Délka návštěvy je cca 2-3 hodiny.

Kurz Příprava na Kojení

Během kurzu vás připravím na to co vás může po porodu čekat.

Dovíte se o situacích, které v průběhu těhotenství a porodu vplývají na kojení samotné. Poradím vám jak na dokumenty DVP a PP.

Základy péče o prsa a příprava na laktaci.

Přirozené seznámení se s tím, co vás čeká a to například:  ulevující polohy ke kojení, mýty o kojení, základní manipulace s miminkem a mnoho dalšího. Strach je přirozený, no já vám ukážu, jak snadno ho přijmout.

Délka kurzu je 3 hodiny.

Cena 2000 Kč

kojeni
Přirozený odstav od kojení

Odstav od kojení někdy vyvolává obavy a strach.

Já vám ukážu, jak i odstavení může proběhnout v klidné, milující a respektující atmosféře jak pro vaše dítě, tak i pro vás rodiče. Proces odstavení bude sestaven pro vaši rodinu na míru.

Ukončení kojení není žádná tragédie, ale nová životní etapa.

Přechod na Umělou Výživu

Někdy se Maminko rozhodneš, že je pro tebe a tvé miminko nejlepším způsobem krmení právě umělá výživa. I pro tebe a tvojí rodinu jsem zde, abych ti poradila, jak nejjemněji přecházet na umělou výživu a na co vše je potřebné se při tomto přechodu zaměřit. Délka návštěvy je cca 2 hodiny.

Pronájem nosítka

Líbí se ti nosítko a chceš si vyzkoušet jak se v tom nosí? Přesně pro tebe je tento pronájem nosítka ideální.

Nabízím k pronájmu dvě nosítka a to DidyKlick, vhodné již pro novorozence a nebo pro starší dětičky nosítko KiBi. U obou nosítek ti ukážu jak se s ním pracuje a jak ho správně nastavit.

Nosítko si pak buď vyzvednu a nebo mi ho pošleš zásilkovnou. 

Cena pronájmu je 600 Kč za měsíc.

Nošení Dítěte 

Již osm let se věnuji nošení dětí.

Ukážu ti jak správně uvázat šátek či nastavit nosítko, poradím s výběrem nosícího arzenálu no hlavně ti předvedu, jak snadné a přirozené nošení je.

Délka návštěvy cca 1-2 hodiny.

Pronájem stříbrného kloboučků 

Někdy se může stát, že prsa na počátky kojení zareagují popraskáním tkáně na bradavkách a nebo se můžeš setkat i s kvasinkou. Pro tyto případy je výborným pomocníkem právě Stříbrný Klobouček, který díky své antiseptické a samočistící účinnosti, pomáhá postižené tkáni v hojení samotném. Tento klobouček požíváme pouze na hojení nikoliv ke kojení. Jak se klobouček používá ti samozřejmě vysvětlím.

Cena pronájmu kloboučku na týden je 300 Kč.

Vaničkování

Tato návštěva probíha v kombinaci s cvičením a masáží miminka.

Samotná koupel je relaxační a proto je možné, že tvé miminko bude chtít po koupeli spát a odpočívat. Proto poradenství nekombinuji s nošením či výživou samotnou.

Délka návštěvy cca 1 hodina. 

Pronájem šátku

Někdy nevíme, zda je nošení to pravé pro nás a naše dítě. Proto ti nabízím pronájem šátku. Samozřejmě ti ukážu základní úvaz a k tomu aby jste doma zjistili, zda vás šátek baví je přesně tato služba a to pronájem šátku na měsíc. Šátek dostaneš domů řádně připravený pro vaše miminko. Šátek si pak buď vyzvednu a nebo mi ho pošleš zásilkovnou. Vše je na domluvě.

Cena pronájmu je 400 Kč za měsíc. 

Cestu počítam k tobě a zpátky - 8kč/km

Přijedu k tobě, jak jsme od sebe daleko?

bottom of page